Dom

IVY METERING CO.,LTD profil firmy

profil firmy
IVY METERING Co., Ltd. jest wiodącym chińskim projektantem i producentem komponentów elektrycznych do zarządzania energią i przemysłu.Z fabryką zlokalizowaną w Zhejiang i centrum sprzedaży w Szanghaju dla lean managment.
Chiny IVY METERING CO.,LTD profil firmy 0
Nasza seria produktów obejmuje różne komponenty EV, przekaźnik zatrzaskowy, przekładnik prądowy, rezystor bocznikowy, inteligentne moduły pomiarowe / komunikacyjne / zasilające, konfigurowalny zintegrowany zespół itp.
Chiny IVY METERING CO.,LTD profil firmy 1
Seria przełączania może być podzielona na przekaźnik z zatrzaskiem magnetycznym i przekaźnik z zatrzaskiem magnetycznym odpornym.Dzięki szerokiemu zakresowi od 32A do 200A są zgodne z certyfikatami IEC62055-31 UC2 / UC3 dzięki stabilnej wydajności.W tym samym czasie pasują do urządzenia zdalnego sterowania, inteligentnego licznika przedpłaconego, systemu oświetlenia, panelu słonecznego jako sterowania przełączaniem i oszczędzania energii.
Chiny IVY METERING CO.,LTD profil firmy 2
Komponenty pomiarowe obejmują CT i bocznik.Transformator prądowy przyjmuje technologię klejenia i plastikową obudowę zamiast tradycyjnej metody.Dzięki wysokiej dokładności klasy 1 / 0,5 / 0,5 s / 0,01 / 0,02 może być stosowany do pomiaru wnętrza licznika energii.Przekładnik prądowy z otwartym rdzeniem może być używany z miernikiem, aby zapewnić zakres pomiarowy.Rezystor bocznikowy wykonany z połączenia materiałów Cu-Manganin-Cu w technologii EBW.Dobrze przyjęty przez fabrykę liczników za licznik podstawowy ze względu na oszczędny koszt i dobrze dopasowany projekt.Nie można również zignorować najniższej wartości TCR i stabilnej wydajności.
Chiny IVY METERING CO.,LTD profil firmy 3
Zespół pomiarowyw tym inteligentny czujnik z bocznikiem, inteligentny czujnik z terminalem, inteligentny czujnik z ct, inteligentny ct z M-bus, inteligentny ct z LoRamesh, który może być używany do pomiaru energii, monitorowania wycieków, wykrywania i alarmowania w ładowarce samochodowej i maszynie medycznej oraz wkrótce.Dostarczanie komponentów w konkurencyjnych cenach to tylko wierzchołek góry lodowej, bardziej koncentrujemy się na niestandardowych rozwiązaniach opartych na wymaganiach technicznych i biznesowych.
Chiny IVY METERING CO.,LTD profil firmy 4
IVY METERING - światowy lider w zakresie rozwiązań przełączających i pomiarowych!
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szybką wycenę i pobierz próbki już teraz :)
Chiny IVY METERING CO.,LTD profil firmy 5
Zobacz więcej O nas
nasza firma

W 1994 roku w Tong'Xiang City istnieje grupa inżynierów studiowała na ekranach LED, elektronice, licznikach energii elektrycznej. Stopniowo skupiamy się na CTO w zakresie liczników energii elektrycznej i produktów do zarządzania energią

 

Nasz dyrektor generalny pracował w przełączaniu i pomiarach przez około 10 lat i założył HK-IVY w roku 2010. Innowacyjny, cenny, młody stał się duszą tej marki.

 

Oddział w Szanghaju został uruchomiony w 2015 roku, a oddział Tongxiang został wylany w 2016 roku. Mamy większą fabrykę i większe centrum sprzedaży

 

Więcej informacji o IVY METERING, plz można znaleźć w tym firmowym filmie.POMIAR BLUSZCZU - YouTube

 

Chiny IVY METERING CO.,LTD profil firmy 0

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Bluszcz

Ilość pracowników : 10~1000

Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000

Rok założenia : 2015

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny IVY METERING CO.,LTD Certyfikaty Chiny IVY METERING CO.,LTD Certyfikaty Chiny IVY METERING CO.,LTD Certyfikaty Chiny IVY METERING CO.,LTD Certyfikaty